Bazı aksesuarlar sadece sonbahar ve kış sezonunda soğuktan korumayı sağlamıyor. Aynı zamanda şıklığın tamamlayıcısı, elegan stilin bir detayı da olabiliyor.

İtalyan Bayan Atkı Modelleri

Bazı aksesuarlar sadece sonbahar ve kış sezonunda soğuktan korumayı sağlamıyor. Aynı zamanda şıklığın tamamlayıcısı, elegan stilin bir detayı da olabiliyor. Bu aksesuarların başında gelen ise İtalyan atkı modelleridir. Kadınların kullanmaktan en çok keyif aldığı aksesuarlardan biri olan atkılarla siz de şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Bu özel koleksiyonda her tarza uygun bir tasarım mevcut!

Renkleri ve desenleri ile görenleri kendine hayran bırakan mor, turuncu, lacivert ve lila atkı modelleri spor giyim tarzından klasik ya da otantik giyim stiline kadar her tarza  uygun olması ile de ön plana çıkıyor. Şıklığınıza ve zarafetinizle girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinizde toplamak isterseniz  bu benzersiz tasarımları incelemeye başlayın ve seçtiğiniz modelleri sepetinize ekleyin.

En kaliteli kumaş çeşitleri kullanılarak hazırlanan ve hafif dökümlü bir görünüm sergiliyor olmasıyla  ön plana çıkan kadın atkı modelleri  defalarca yıkansa bile renklerini korumayı başarıyor. Aynı zamanda uzun süreli kullanımlarda da muntazam formunu koruyan atkı tasarımları mont kaban modelleri ile muhteşem bir uyum yakalıyor.  Soğuktan korunmak amacıyla da bu özel tasarımları tercih edebilirsiniz.

Kadın Atkı Modelleri

Seçenekleriniz arasında sarı atkı  modelleri de bulunuyor. Desenli olarak dizayn edilen atkılar kıyafetleriniz arasında bir renk uyumu yakalamanızı kolaylaştırır. Bu nedenle önceliğiniz mutlaka  sade kumaşlardan hazırlanan tasarımlar yerine desenli kumaşlarla dizayn edilen modeller olmalıdır.  Sevdiklerinize hediye olarak da bu özel tasarımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kenar hatları püsküllü olarak dizayn edilen ve bu sayede çok daha şık bir görünüm kazanan atkı  modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kısa püsküllerle daha zarif bir duruş kazanan bu tasarımlar  kazak üzerine fular amacıyla da kullanılabilir.  Hırka içerisinde ya da süveter içerisinde de kullanıma uygun olan tasarımları tüm detayları ile mercek altına almalısınız.

Trend Atkı Modelleri

Koleksiyonumuz içerisinde büyük ilgi gören tasarımlardan bir diğeri de  ekose desenli olarak dizayn edilen modellerdir. Ekose desenli atkı modelleri  özellikle klasik giyim tarzı ile bütünleşmesi bakımından ön plana çıkıyor. Kalem etek modellerinden kumaş pantolonlara kadar tüm kıyafetler ile bu atkı modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Ekose deseninin kendine has şıklığını kendi tarzınızla buluşturun!

İtalyan modasının birbirinden şık atkı modelleri  arasında seçim yapmanın keyfini siz de yaşayın. Bu benzersiz tasarımlar sadece kalitesi ve şıklığıyla değil düşük fiyatlarıyla da kadınların gönlünde taht kuruyor. Gayet düşük bir bütçe ayırmanız en kaliteli atkılara sahip olmanız için yeterlidir. Model ve renk seçenekleri azalmadan tercihinizi hemen yapın!

 

Filtre