Yaz mevsimi boyunca kadınlar için kurtarıcı kıyafetlerin başında şortlar geliyor. Gayet konforlu bir şekilde kullanılabilen ve aynı zamanda kadınların tarzından ödün vermeden tercih yapabilecekleri bayan şort modelleri sitemizde sizi bekliyor.

İtalyan Şort Modelleri 

Yaz mevsimi boyunca  kadınlar için kurtarıcı kıyafetlerin başında şortlar geliyor. Gayet konforlu bir şekilde kullanılabilen ve aynı zamanda kadınların tarzından ödün vermeden  tercih yapabilecekleri bayan şort modelleri sitemizde sizi bekliyor.  İtalyan modasının en şık parçalarından oluşan bu özel tasarımları hemen şimdi inceleyin ve beğendiğiniz modelleri sepetinize atarak siparişinizi iletin!

Yıpranmaya karşı dayanıklı kumaşlar kullanılarak hazırlanan İtalyan bayan şort modelleri zarif vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak kesimlere sahip olabiliyor. Dilerseniz tercihinizi slim fit kesim  şort modellerinden yana kullanabilir ya da kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilecek bol kesimlere de yönelebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında bel bölümü lastikli ve kuşaklı olarak hazırlanan şortlar da bulunuyor.

Sadece model bakımından değil renk bakımından da sizlere geniş bir skala sunuyoruz. Favori renklerinizden ödün vermeden tercih yapabilmeniz için yeşil, mavi haki ve beyaz bayan şort modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ya da daha farklı renklere yönelebilirsiniz. Yaz sezonuna damgasını vuran renkler ve desenler koleksiyonumuz içerisinde sıklıkla karşınıza çıkacak.

Haki Şort Modelleri

Büyük ilgi gören haki şort  modelleri diğer renkler ile kolaylıkla kombinlenebilir olmasıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda  mavi tonlarında dizayn edilen şort modelleri de yaz temasına uygun bir renk olmasıyla beklentilerinizi karşılayabilir.  Sizler için hazırlanan bu koleksiyonda yer alan tüm şortlar yıpranmaya ve renk solmasına karşı dayanıklı kumaşlar kullanılarak üretiliyor.

Oldukça kısa bir kesime sahip olan bayan şort  modelleri plaj kıyafeti olarak da giyilebilir olması ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz tercihinizi diz üstü ya da diz altı şort modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Paçaları kıvrılarak kullanılabilen tasarımlar son yıllarda büyük bir ilgi görüyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Paçası kıvrılmış  şortları da tercih ederek trendlerin temsilcilerinden biri olabilirsiniz.

Yaz sezonu boyunca kombinlerinde renk  uyumu yakalama sıkıntı yaşamak istemeyenler kamuflaj desenli şort  modellerini tercih edebilir. Cepli ve aynı zamanda bel bölümü ipli olarak hazırlanan bu tasarımlar da  her yaş grubuna hitap ediyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Defalarca yıkansa bile formunu korumayı başaran bu tasarımları siz de dolabınıza kazandırmalısınız.

Kadın Şort Modelleri

Tüm tişört modelleri ile bir arada kullanıma uygun olan kadın şort modelleri  hızlı ve kolay bir şekilde gözden geçirebileceğiniz tasarımlardır. İtalyan modasına uygun bir görünüm sergiliyor olmasıyla ayrı bir öneme sahip olan şok modellerini kemer çeşitleri ile bir arada kullanabilir ve ortaya bambaşka bir şıklık çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemizde sizlerin beğenisine sunduğumuz bayan şort modelleri  son derece düşük olan fiyatları ile daha  ön plana çıkıyor. Gayet düşük bir bütçe ayırmanız bu benzersiz parçalara sahip olmanız için yeterlidir.  Aynı zamanda indirim fırsatları ve cazip ödeme kolaylıkları gibi çeşitli avantajlardan faydalanarak ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.  Bütçenizi en doğru parçalarla değerlendirmek için hemen koleksiyonumuzu keşfedin!

 

Filtre